| AlexCelFrumos a întrebat:

Salutari la toata lumea va saluta si prietena mea de care va vorbeam la prima intrebare pe care am pus-o aici pe TPU pentru fete. eu tocmai am vazut filmul twilight eclipse si desi eu sunt un baiat care nu plange la orice, va spun sincer desi mi-e rusine, mi-au dat lacrimile pentru baiatul ala, jacob. deci efectiv mi s-a parut extrem de rea cu el, cum putea sa nu-l iubeasca mai mult, sa bage de la ea mai mult sentiment? deci nu stiu cutremurator film pentru mine, pretena mea a plans si ea tot filmul. voua cum vi s-a parut eclipse?

Răspuns Câştigător
| Stefaniaaa a răspuns:

Mi-a placut sarutul dinre ei doi:X.Pacat ca nu a fost mai mult si pacat ca Edward nu a vazut cui ochii lui de ce e in stare Bella.Si,da,Am plans foarteeeeeeee mult!happy

12 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

A fost frumos filmul, nu are cum sa nu`ti dea lacrimile chiar daca esti baiat. nu`i nicio rusine laughing

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

E foarte romantic. exact p placul fetelor.
În Saga Amurg: Eclipsa, cel de-al treilea film al seriei, răul care a pândit din umbră până acum îşi arată colţii. Oraşul Seattle este devastat de o serie de crime sângeroase şi dispariţii misterioase. Creând o armată dintr-o rasă nouă de vampiri însetaţi de sânge, malefica Victoria s-a întors pentru a se razbuna. Iar Bella, ţinta principală, este acum în pericol de moarte. Uniţi de acest secret înfricoşător, Edward şi Jacob trebuie să încerce să uite rivalitatea dintre ei şi să se alieze pentru a o apăra.

În timp ce luptă pentru a supravieţui, Bella este nevoită să aleagă între cei doi. Conflictul care mocneşte de mii de ani între vampiri şi varcolaci se poate transforma acum într-un adevarăt razboi, declanşat de decizia unei simple muritoare.
Dar Bella mai are o alegere de făcut, una care va schimba vieţile tuturor.

Dragostea şi pasiunea se contopesc cu haosul şi disperarea în cel mai aşteptat film al verii. MediaPro Distribution îţi dezvăluie misterele străvechi începând cu 2 iulie, când are loc premiera naţională a filmului Saga Amurg: Eclipsa pe marile ecrane din România.
Regia
David Slade
Cu
Kristen Stewart, Taylor Lautner, Robert Pattinson
Gen film
Fantastic 78%

Horror 49%

Romantic 99%

Thriller 87%

Dragoste 98%

Rating : nerecomandat sub 15 ani

Premiera in Romania

e superb twilight eclipse. e foarte romantic si chiar atunci cand bella a fost rea cu jacob am plans si eu big grin...
daca e sa mai vreau sa mai vad vreun film a 2-a oara, alegerea mea ar fi twilight!winking

| Hombre a răspuns:

Cred ca ai avut prea multe lacrimi si in momentul cand ai postat intrebarea de nu ai vazut categoria "Filme & Seriale.Ciudatenia mare este ca tocmai acum se propune din partea mai multor useri o noua categorie Scoala/Elevi pentru a descongestiona categoriile si nu se poate sa nu apara cate un MOŢ in varful gramezii sa ne spuna cate lacrimi a varsat la un film. Te apuca groaza.

| Hombre a răspuns:

Auzi bai, pai la 18 ani nu stii sa citesti bine, si pentru ca zisesi ca termini liceul, eu zic sa mai prelungesti stagiul pana deprinzi si orientatrea.

| Hombre a răspuns:

Mai @Alex cel frumos si... eu am vrut totusi sa fiu mai delicat dar pentru ca insisti rectificam; "si nu se poate ca cineva sa nu se urce ca gaina in varful gramezii", deci asta e zicala uzuala. Multumit?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Scuze, nu ma pot abtine.

| costi a răspuns:

Banuiesc ca faci misto, nu?

| AlexCelFrumos explică:

@hombre eu sunt nou aici si daca vrei sa stii am 18 si o sa termin liceul in curand. deci nu ma face pe mine mot ca eu nu te fac pe tine peruca ne-am inteles bai?

| AlexCelFrumos explică:

@hombre, ai zis urmatoare: "si nu se poate sa nu apara cate un MOŢ in varful gramezi sa ne spuna cate lacrimi a varsat la un film". deci siktir, ca am dreptate

| AlexCelFrumos explică:

@kronstadt pentru ca este despre suferinta in dragoste nu ai cum sa intelegi cand nu suferi in dragoste si nu versi macar o lakrima in viata ta. doar atunci sa vorbesti kronstadt, deci sa ne gandim serios la eclipse vorbeste despre atat de multe lucruri

| AlexCelFrumos explică:

@hombre sunt multumit acum nu stiam zicala, mai ales cand vine de la un cocosh ca tine