| Vlad_Nemeti_1978 a întrebat:

Salutari! Prietena m-a părăsit din eu stiu ce motiv. Cum sa o conving sa fim iubiti iar? Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| StochitaCatalin a răspuns:

Daca ea s-a despartit de tine nu are rost sa mai incerci pentru ca nu va vrea sa va impacati. Daca da semne ca vrea impacare gen sa te caute, sa se bage in seama cu tine iar atunci da, pana atunci ramai tare.

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Vorbeste cu ea si afla ce a suparat-o, spune-i ca tii foarte mult la ea si nu vrei sa o pierzihappy

| Karma98 a răspuns:

Spune si motivul.Ca nu te putem ajuta asa. Poate ii place de altul, poate ai facut tu ceva gresit etc.

| Park1Suin a răspuns:

Pai...ar trebui sa incepi prin a afla motivul laughing

| bibi518 a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu ea si desigur trebuie sa ai rabdare, uneori fetele pot fi foarte complicatewinking
Bafta!

| MrsVamp a răspuns:

Afla motvul, lamureste problema, spune-i ce simti.