| WAT a întrebat:

Salutari TPU! Am 15 ani si vreau sa fac contact sexual cu o fata.
Subiect: cum sa nu o las insarcianta daca nu folosesc prezervativ

Răspuns Câştigător
| altrix a răspuns:

Cred ca toti am trecut prin asta si chiar te respect!
Pai, cand simti ca iti dai drumu, iesi din ea, decat sa faci un copil mai bine ii spui :" stai asa ca runda viitoare te lesin" happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da prezervativul ce are? te strange sau sunt prea mici pentru tine prezervativele?

zii sa ia anticonceptionale daca prezervativul nu iti place.

| Roxana121 a răspuns:

Pai de ce sa nu folosesti prezervativu? Va protejati amindoi si nu veti avea neplaceri cel mai bine si mai sigur, cind vei fii mai mare, si vei avea experienta atunci vei face fara...

| altrix a răspuns:

Nici prezervativul nu e 100% sigur. La mine s-a rupt de 3 ori happy + ca e si incomod.