| Közmyn17 a întrebat:

Cum pot afla daca unei anumite fete ii place de mine?

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Iti dai seama dupa comportamentul ei fata de tinebig grin
Daca nu isi mai i-a ochii de la tine...love struck
Daca incearca mereu sa faca diferite glume numai ca tu sa razihee hee
Daca te ajuta atunci cand ai nevoie de eabig grin
Daca te invita pe undeva ...Este clar ca te placewinking

| Antrax a răspuns:

Simplu intreab-o asa mai pe ocolite ca daca esti prea direct nu le plecewinking

| Orannginna a răspuns:

Este in mai tot timpul in preajma ta, iti cauta privirea, iti aproba ideile, poate chiar rade la glumele pe care le faci, multe lucruri...marunte. tongue

| r8driver a răspuns:

Incearca si placeo si tu...

| AleB a răspuns:

Pai vezi cum se comporta cu tine si daca nu vezi nimic special, ia-ti inima-n dinti si intreab-o.

| Marcki a răspuns:

Se comporta frumos cu tine si intodeauna e in preajma ta happy te baga mai mult in seama ca pe ceilalti baieti. Bafta cu fatasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te priveste indelung, si unori iti face cu ochiul sau cu mana. Daca face orice numai sa aiba prilejul sa intre intr-o scurta conversate cu tine, daca se ajaza langa tine cand are ocaza, sau daca isi pune prietenele sa vorbeasca cu tine happy
Hai fii curajos si fa o conversatie cu ea despre viata personala, daca roseste la fata te place sigur.

Intreab-o personal, sa nu ramai cu obsesia ca te place happy si sa fii sigur. Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marina

| NewClassic a răspuns:

Uita-te la felul cum se comporta cu tine... Dar incearca sa afli intrebind-o direct. Daca simti ca nu poti sa o intrebi incerca prin alte metode de exemplu,, prin altcineva''adica rogi pe cineva sa intrebe ce gindeste despre tine sau ceva de genul asta...Bafta...

| Iooooooooo... a răspuns:

Pai. iti dai seama dupa cum se poarta cu tine. daca vorbeste frumos cu tine. sau iti face pe plac in unele situatii. incearca sa fi mai atent la detalii si ai sa-ti dai seama. happy