| assasin2 a întrebat:

Salutt! cine s-a uitat la filmul de groaza SAWsice va impresionat cel mai tare

Răspuns Câştigător
| king4aday a răspuns:

Am urmarit toata seria SAW. Unele episoade sunt mai reusite, altele nu prea, dar in esenta m-a impresionat contradictia din film. In sensul ca, prin crime brutale transmiti mesajul ca viata trebuie respectata. Cine-si bate joc de ea, nici nu o merita. Interesant film dar trebuie urmarit cu atentie, nu doar ce vezi conteaza. Iti recomand si filmul Rampage.