| radunic55 a întrebat:

Şaluut TPU! Am o intrebare pentru voi >:. As vrea sa ma tund in stil emo si nu stiu cum sa-i explic frizeritei cum as vrea... imi dati un sfat? :3.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Te duci cu o poza, printata pe hartie care sa se vada clar si ii explici ca asa ai vrea sa arati la final, dar inainte de a se apuca, o intrebi:"Credeti ca sunteti in stare de coafura asta?", asta ca la final sa nu ai vreo SURPRIZA. happy
Succes! big grin

| AnaAmalia31 a răspuns:

Ii poti arata o poza, eventual!winking Iar daca nu ai poze, exista niste cataloage in fiecare frizerie, poti sa-i arati din ele cum vrei s ate tunzi!winking
Bafta!winking