| ell_3915 a întrebat:

Saluut TPU am si eu o problema. M-am indragostit de profa de romana, cam ce ar fi de facut? un sfat o parere? va rog nu stiu ce sa fac sa ma indragostesc in continuare sau sa ma opresc?

Răspuns Câştigător
| Andriux a răspuns:

Cum adică nu ştii ce să faci? Înţeleg că e un sentiment puternic, dragostea la vârsta adolescentină e mare, dar cred că ar trebui să cauţi pe cineva ma apropiat de vârsta ta. Este o relaţie imposiblă cea la care speri tu. Îmi pare rău să-ţi spulbăr visele, dar trebuie să te opreşti. Sunt sigură ca ai să găseşti o fată potrivită pentru tine. Baftă!