| AndreeaCh a întrebat:

Saluut! Vine ziua verisoarei mele care implineste 14 ani, si nu am idee ce cadou as putea sa-i iau. Va rog, ajutati-ma! :*

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Fetele sunt foarte bucuroase atunci cand le cumperi haine sau produse cosmetice ( parfumuri, rimeluri, fond de ten ) sau poate e ceva care ii place in mod special. Vorbeste si tu cu apropiati ei si vezi ce si-ar dorii, poate exista ceva care are nevoie.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Lisa01 a răspuns:

Pai pune pe cineva sa o traga delimba sa aflii si tu ce ii lipsestebig grin

| Peaches a răspuns:

O bijuterie si un port-documente (portofel) in care sa isi tina cartea de identitate.
Have fun!
~Roxetta

| CryForYourLove a răspuns:

Haine,pantofi sau accesorii(ori ii dai ei banii si isi ia ce vrea)

| ValentinnaV a răspuns:

Un ursulet mare de plus sau un parfum.o trusa micuta de machiaj daca ii place sa se macheze. poti sa ii iei o bluza daca stii ce ii place.o esarfa colorata. poti sa o scoti in oras la o cofetarie asa ca de ziua ei na. poti cumpara doua lantisoare la fel pentru tine si pentru ea..niste cercei frumosi. Sper ca te-am ajutat :*

| LeeMinHo00 a răspuns:

O bluza.happy