| Dăăăh a întrebat:

Saluuut! cum pot pune a cu caciulita deasupra? sau trebuie sa fie din calculator?

Răspuns Câştigător
| ambutisare a răspuns:

Sau mai simplu cu combinatia de taste Shift Alt.si folosesti urmatoarele taste [];'\ - ăîşţâ

2 răspunsuri:
| boyandme a răspuns:

Poi te duci la start-control panel - regional and language options-apoi te duci la tabul languages-details-apoi dai add si selectezi romanian sau ceva de genulwinking! Succes!

| 1234_7271 a răspuns:

Pui limba romana(la calculator) si apesi urmatoarea litera dupa P(la tastatura)