| Wizz a întrebat:

Saluuuut TPU. Am 14 ani siiii nu am avut primul sarut inca. Credeti ca este ciudat? Toti rad cand vorbesc despre asta si.ma simt chiar penibil.

5 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Stai linistita oh go on. Si eu credeam la fel, doar ca eu aveam 15 anilaughing. Si incercam sa evit subiectu' si etc.
Implinisem 15 ani la sfarsitul lui martie si era deja iunie si nu avusem parte de primul sarut. Eram innebunita. Si la banchet cunoscusem un tip de 23 de ani si imi placea la nebunie, dar eram foarte timida si mi-era teama ca nu stiu sa-l sarutcrying. Si l-am lasat in pace... Apoi la sfarsitul lui iunie l-am cunoscut pe ELlove struck. Tipul cu care m-am sarutat prima data. Aveam 15 ani si cateva luni si ne-am cunoscut seara in discoteca. Si el avea 25hee hee. A incercat sa ma sarute in seara aia dar l-am refuzat. I-am dat nr, s-a tinut de mine si ne-am combinat. Dupa vreo saptamana(nu apucasem sa ne revedem) i-am zis ca nu stiu sa sarut... Si apoi ne-am vazut. Eram timida, dar m-a luat usor si s-a intamplat:X. Apoi ne-am certat si nu ne-am vazut 4 lunisad. Si cand ne-am revazut eu eram super schimbata si i-am sarit in brate si l-am sarutat. A ramas :-o. Oricum, acum nu mai sunt cu el, suntem amici. Am alt prieten.

In concluzie, stai linistita ca nu e capat de tara. Ai timpwinking. Cand o sa te astepti mai putin o sa apara acel EL:X si o sa vezi ce placut e...

| Denisa_3637 a răspuns:

Nu, nu e! Si incearca sa eviti subiectul daca te deranjeaza.sincer sunt in aceeasi situatie doar ca sunt puin mai micaaa :d.

| PotHed a răspuns:

Salutare =) stai linistit nu e nimic neobisnuit. 14 ani? ai timp sufiecient stai calm daca nu ai facut-o inca inseamna ca nu ai gasit persoana potrivita tongue

| IIIx333III a răspuns:

Pai, primul meu sarut a fost acum 4 zile. Eram cu o colega afara si cu iubitul meu. Eu am 12 ani jumatate si nu m-am mai sarutat pana atunci, dar el are 14 si a mai facut-o de cateva ori. A fost foarte sincer. Adica... noi ne spunem totul, suntem cei mai buni prieteni.
Asa ca i-am spus [pentru ca se ruga de mine] ca e ok, si ca ne putem saruta. Asa ca el a venit spre mine plin de emotii, dar nu m-a sarutat. Cand vroiam sa il sarut nu puteam, pur si simplu imi era rusine, si il luam in brate si incepeam sa rad. Dar, dupa vreo 15 minute, ne-am sarutat. M-am speriat cand am simtit limba lui in gura mea Asa ca m-am dat in spate si am spui ca ii ajunge. Azi dimineata m-am mai intalnit o data cu el si l-am mai sarutat. Acum a fost mult mai frumos pentru ca nu m-am speriat. Este minunat sa saruti daca iubesti persoana!:X

| bibicu0552 a răspuns:

Stai linistita. Si eu sunt la fel doar ca eu am 13 jumatetongue Nu e o necesitate -legat de prietenii care rad maine zile ca ai facut-o si ca nu vrei sa le spui cu cine daca vreun baiat iti spune ca minti spune-i ca,, Vrei sa iti arat ca stiu''rolling on the floor eu asa am facut si m-au crezut succes...