| Carmy88 a întrebat:

Vreau sa-mi trec cea mai buna prietena in agenda de telefon, dar nu stiu sub ce nume sa o trec. Dati-mi si mie niste nume originale, de exemplu :└ ℓσvε įŚ †ħĕ άňŝωёŕ♥ мạģįć Вūŧŧẹŗƒℓý ♥ Dar pentru iubita ce nume imi sugerati?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că ceea ce o să-ţi spun eu o să te ajute dar totuşi. La mine toate persoanele din agendă sunt trecute simplu, cu numele lor. Bine probabil tu nu ai decât 13 14 ani sau mai puţin, dar ca idee. Oricum până la urmă te vei plictisi de aceste caractere şi le vei schimba. Trece-o în agendă în felul în care o alinţi tu. Baftă!

| nirvanacartof a răspuns:

ɢʋмa ℓιριтa ρɛ ρσ∂ɛa

♥ιš pǖtιŋ črÀzγ♥

♥φ gφgφÀšÀ čǖ ǖмpĿǖtǖŗÀ črÀzγ♥

→ღ♥•þί†ίк•♥ღ←

♥ I am тнe яeasoи of yoυя sмile ♥

└>ℓσvε įŚ †ħĕ άňŝωёŕ♥ мạģįć Вūŧŧẹŗƒℓý ♥

Sოﺁℓε ƒօг ოε

♥»śůηηŷ↔d∂ỳś«♥

♥ςμЂίά♥ςμ♥νίšέ♥

ιиѕι∂є yøur hє∂Яt

Üŋ ʼnīωёňį ćėļèβЯũ

чou aяe e×aтℓч мч вяaиd oƒ нeяoίи

pe_un_nor_roz_si_pufos

-copilashul.visator

-alexa.bobble.pop.pink(culoarea preferata)

-Xxpinky.fly.your.heart.alexaxX

-the.cool.pink.girl

-in-your-heart

-punk.heart.funk

-little.sweet.kitty

-little.pink.kitty

-viseee.byyy.alexaaaaaaaaaa
Inlocuieste cu numele tau

| Bessame a răspuns:

Best Friends, My dolce Friends, My sweet girl, The best sweet girls,
Love MY loCHITA, Sweet girls Sweet, Maripossa FLy, The answer is you, Caal me Printesita