| anonim_4396 a întrebat:

Sambata (26 martie) voi dormi la cea mai buna prietena asa ca as avea nevoie de idei de jocuri... Imi puteti spune niste joculete care pot fi jucate si in 2?

Răspuns Câştigător
| luisika a răspuns:

Carti
table
sah
nu te supara frate
adevar sau provocare procent sau tupeu
puteti face ceva intersant impreuna cum ar fi: o prajitura, o budinca, inghetata ceva... puteti sta pe chat si face misto de fraierilaughingsunt multe lucruri pe care le puteti face...(funda?)

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți încerca și o combinație pe net, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| katy a răspuns:

Gasesti la librarii seturi de jocuri care se joaca in 2, sau jucati carti,pe pedepse amuzante,ori va legati la ochi faceti niste amestecaturi de condimente,mancaruri si cu ochii inchisi trebuie sa guste, sa miroase, ca sa ghiceasca ce ehee hee

| ionela22 a răspuns:

Carti,reme,mima,adevar sau provocare,dansati ascultati muzica, mancati floricele, puteti juca valiza etc