| mady_3152 a întrebat:

Sambata am excursie si merg cu iubitul. Ce pijama sa mi iau?:d

Răspuns Câştigător
| catalina_8997 a răspuns:

Pijama iti iei cand pleci cu parintii in excursie, eu te sfauiesc sa iti iei o camasuta de noapte vaporoasa, cat despre frig ma gandesc ca nu ai de ce sa iti faci probleme o sa va incalziti reciproc.

4 răspunsuri:
| rahelyta a răspuns:

Pijama lolllaughing mai bine fararolling on the floor

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cat mai groasa...va fi frig.tongue

| myha a răspuns:

Depinde de cand esti cu ellaughing. si daca a-ti facut niste prostioarelaughing).
dar oricum.va fi friglaughing asa ca.mai bine te imbraci gros decat sa inghetilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai zice de "fara pijama"?laughing