| MomaieLoveGogaie a întrebat:

Sambata asta e ziua unui amic si nu prea am idee ce sa i iauthinking Vreo idee?(in afara de parfum). Ma gandeam la rama foto digitala.Cam cat costa una?

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Cam peste 150-200 lei, din cate stiu

| MomaieLoveGogaie explică:

Face 15 anihappy

| FeelsLIKEmusique a răspuns:

Poti cumpara o rama digitala...costa intre 7-20 lei depinde de forma, dim etc. SAu poti sa faci tu una. in ce oras stai? eu sunt din brasov si in vara i-am facut unei pr f bune o rama cu poza. rama e din lemn dar e "infasurata" intr-un fel de hartie/material, poti sa-i pui tot felul de chiestii pe ea.in total costa 5 -7 lei. dar ma gandesc ca e pentru un amic...nu stiu cati ani are.ca sa-i placa. sper ca te-am ajutat!