| BadBoyCristy a întrebat:

Sambataaa ii ziua meabig grin...Si trebuie sa fac invitatiilee. Dati-mi va rog idei pentru textele lor!

2 răspunsuri:
| Anya_1437 a răspuns:

Cristi te invita la ziua lui de pe data de 30.4. 2011. SAU
Esti invitat la ziua lui cristi de pe data de 30.4. 2011 care isi va sarbatorii ziua acasa la ora 15:00.
Am dat un exemplu sper ca te-am ajutat:*Funda?

| chip6angelic a răspuns:

Cheful Piratilor incins de Capitanul (numele ) pentru ziua sa de nastere. Traseaza-ti cursul pentru (adresa si data).
Ne intalnim la (ora) pentru un chef de pomina, potol si voie buna. Fa semn cu steagul daca te prezinti sau cere-i mamei sa trimita un mesaj la telefonul (numarul de telefon). Ne vedem acolo... (daca nu, ai s-o patesti!)". funda?