| simonafrumoasa a întrebat:

Samponul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres iti inchide culoarea parului? si daca da unde il gasesc? funda multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca nuantatorul din sampon e mai inchis decat culoarea ta naturala, atunci normal ca o sa ti-l inchida.Dar e pe baza de henna, o planta care coloreaza parul si daca vrei sa te faci mai apoi cu vopsea nu o sa se prinda, acum nu stiu care e proportia ei in sampon dar asa a patit o prietena.Eu nu am mai vazut samponul asta, dar poate il gasesti in hipermarketuri sau chiar si la plafar(uriunde vand produse pentru par).