| shini a întrebat:

Sani prea mici! Hey. Am nevoie de ajutor urgent, am sanii prea mici. va rog o solutie repede si nu ceva in genul 'mai asteapta' sau altele

Am 14 ani. Toata lumea ma face sa ma simt prost si chiar am plans de multe ori din cauza asta. HELP HELP HELP

dar fara tinctura de marar sau medicamente

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Gandeste'te ca ai doar 14 ani! Dar ca sa nu spui ca iti tin si eu morala te sfatuiesc sa incerci sa iti iei niste bustiere cu bureteihappy.

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*.

| bluepuff a răspuns:

Mah fata cat dracu vrei sa ai sanii? ai doar 14 ani.
Daca vrei acum sanii cat o vaca cand o sa fi mai mare ce mai vrei? sa ai sanii ct ai lu bunicamea? traiesteti copilaria fiindca anii nu se mai intorc si nu iti mai face griji ca ai sanii mici. Crezi ca exista medicamente sau mai stiu eu ce pentru care peste noapte iti cresc sanii? nu-ti convine asta e, nu transforma asta intr-un complex pentru ca oricum nu poti sa faci nimic. Asteapta sa faci 18 ani si daca nu iti place cum arati distrugete bagandu`ti silicoane etcwinking.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Pfff...inteleg cum te simtithappy la fel pateam si eu in clasa a7a-a8a.toti imi ziceau ca n-am sani si ma faceau in toate felurile din cauza asta.
Acum sunt in clasa a9a si nu mai am problema asta.adica mi-au mai crescut:d

| Anna04 a răspuns:

Uneste-ti mainile ca atunci cand iti faci rugaciune si impinge cu forta in maini 3 secunde ramai in aceeasi pozitie cu mainile dar oprestete din impins tot 3 secunde repeta de cate ori poti. fa acest exercitiu cat de des poti
. sper sa functionese

| shini explică:

Port sutien ca sa para mai maritongue
si chestia e ca mi-au crescut inainte de menstruatie dar dupa mi-au dat inapoi

nu eu sunt in poza

| slagena a răspuns:

Ar trebui sa fi mai relexata in privinta asta! Eu am 18 ani si am sanii medii. Mi-au crescut ffff greu, la 14 ani nu era diferenta intre fata si spate laughing