| danyella12 a întrebat:

Sanii cresc repede daca din kls 5mi-au crescut sa port acum la sutien 32-34 cat credeti ca vor creste adica in 2 anii au crescut atatacum? cat credeti ca vor creste cati cm? ziceti-mi si mie help me

3 răspunsuri:
| DeN1 a răspuns:

Noi nu putem sti asta big grin Depinde de cum te dezvolti...

| XoXo4you a răspuns:

Tu chiar crezi ca cineva stie cat iti cresc tie sanii nimeni nu are cum ca stie pentru ca e corpul tau tu ar fi trebuit da sti

| Panda13 a răspuns:

Daca esti la liceu sau inca prin cls a8a sau a7a eu zic sa nu porti sutien pentru ca poate sa fie mare si sa arate urat iti recomand bustierabig grin