| anonim_4396 a întrebat:

Sant indragostita de un prieten de familie, dar el ma baga in seama doar cand i spun ceva, are o prietena sta langa casa lui e vecina lui Ana ma enerveaza il tot ia de mana dar el o tot o indeparteaza, bine i-am dat un pupic acasa la el dar mic nu mare mama lui nicoleta o ingnora pe ana el e mai mare cu un an ca mine ce sa fac? unui baiat ii place de mine cesa fac sant prea mica am 14 ani el are15 in fine eu il iubesc trebuie sa ma "adore"si el.

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Vai! Ce tragedie...

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Pune-i melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=sOOebk_dKFo&ob=av3e si mars la categoria potrivita.

| CautNume a răspuns:

Si ce bine ai ales categoria!