| sergiusel a întrebat:

Săptămână trecută m-am întâlnit cu o fata de la 12 noaptea până la 1'dimineata. Am întrebat-o dacă e surprinsă, a zis că nu. M-a întrebat ea cum de m-am gândit să ne vedem după 8 ore de lucru, i-am zis că ne-am mai văzut așa după schimbul 1 și ne-am plimbat cu orele, iar ea a zis că atunci a fost ziua. In final i-am zis că am trăit și pe asta sa ne vedem noaptea și i-am reamintit că am zis că vreau sa fiu cu ea zi și noapte. Ce părere aveți fetelor?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Absolut nici o parere.
Eu sunt doar suprinsa ca tu ai nevoie de validare la orice intalnire la care mergi iesi cu fetele, de parca ai avea 14-15 ansiori si esti incapabil sa intelegi ce se intampla intre adulti si relatiile interumane.
Chiar ai nevoie de parerile altora?