| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta, vineri cand am luat vacanta) in drum spre scoala am cazut adica am alunecat pe gheata pe mana dreapta si ma doare de atunci mereu cand ridic ceva chiar si daca vreau sa ridic tastatura ma doare ft tare. Ieri am cazut iar -.-" si acum la fel ma doare. si i-am zis mamei de vinerea trecuta si a zis ca ma prefac ca nu ma doare nimic. si i-am zis si cu frumosul, si tatatului meu si mi-a zis la fel ca ma prefac. deci numai suport. ce credeti ca am la mana? ma doare doar daca ridic ceva.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ia si tu un prieten si mergi la un doctor sa te vada. Sunt parinti inconstienti acestia. Si demonstreaza-le ca trebuie sa fie mai atenti.

| DeNyyy a răspuns:

Crek ti-ai luxat-o.si eu am avut la fel cand am fost la camin.incearca sa le zici parintilor tai ca pe tine chiar te doare. repeta in fiecare zii si te vor crede.succes!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mergi la ortoped.Si eu am avut-o luxata acum 7 ani de la handbal si acum, dupa atat timp in care am lasat-o fara sa merg la doctor mi-a aparut un chist sinuvial!
Decat sa patesti altele margi la doctor ca peste ceva timp o sa te ia niste dureri si junghiuri de toata frumusetea, nu o sa o mai poti misca cum trebuie si multe altele! Eu regret ca n-am mers!

| Aia cu cap mare a răspuns:

Sigur ai ispravit tu ceva de nu te mai cred parintii...laughing

| a4andrei a răspuns:

Probabil e luxata...nu stiu. Dar parintii tai de ce nu te cred? Am avut si eu o problema din asta si nu ma credea nimeni... Oricum, mergi la un medic! Sper sa te faci bine!