| Lovetolove a întrebat:

Saptamana viitoare am examene de capacitate..sunt ingrozita. O sa intru in sala, o sa ma ia durerea de burta, apoi de spate ..totul urmat de ticul meu nervos : datul din picioare intr-un stil mare. As vrea sa iau niste calmante, ceva..Stiu ca nu e bine sa iei pastile asa, dar la doctor nu mai am cand sa ma duc si nu vreau sa lesin pe acolo.

2 răspunsuri:
| TyoღMarilynManson a răspuns:

Si eu dau examenul de capacitate si crede-ma sunt al fel de nervoasa si agitata la fel ca tine. Sfatul meu e sa te relaxezi si sa te gandesti ca pana acum ai invatat mult si ca vei stii si reusi happyEu imi tot spun asta in gand si sa stii ca mergebig grin Orice s-ar intampla nu te agita, sunt sigura ca totul va fi bine happyViata e plina de urcusuri si coborasuri.

| JenniferD a răspuns:

Incearca niste ceaiuri calmante, si mie din cauza stresului si pentru ca nu dormeam doctorul mi-a dat niste pastile calmante din plante. dar cred ca ceaiurile se iau fara recomandarea medicului.