| AdelinaChp a întrebat:

Sar'na sar'na love struck

Deci o fata cu care sunt certat ( etc.etc.etc ) pune mereu statusuri ca sunt falsa, ba chiar status jignitoare care chiar ma enerveaza rolling eyes

si vreau si eu niste statusuri prin care sa-i arat indiferenta, ba chiar s`o si jignesc b-)

Fundis`aa celor mai convingatoare si ma "cool" status tongue

Thnx love struck

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Ce rezolvi daca te comporti la fel ca ea? Daca faci asta nu demonstrezi decat ca are dreptate. Ii faci jocul. Cel mai bine e sa-i arati ca nu iti pasa. Se va calma de la un timp. Devine plictisitor sa te tot iei de cineva care nu te baga in seama. Asa ca stai cuminte, arata-i ca ii esti superioara.winking