| Celcaremananca a întrebat:

Sarbatori fericite tuturor! Am mare nevoie de ajutorul vostru.Acum 3 zile mi-am achizitionat un laptop acer aspire 7750g si eu l-am luat pentru jocuri. Cunosc un site pe care imi spune daca face fata la anumite jocuri. Cand ma uit mai jos depasesc cu multtt limitele in afara de cartea video care nu inteleg e mai buna ca acolo cu mult dar spune pass. Vreau sa stiu daca Radeon Graphics HD 6650M 2gb este buna si sa imi spuneti daca pot sa joc modern warfare 3 Battlefield 3 L. A Noire Batman archam city modern warfare 2, 1 fifa 12 gta 4 plus pack-ul de masini plssss am nevoie sa stiu cat mai repede si spuneti daca va pricepeti cu siguranta ca o iau de buna ok...
multumesc anticipat

1 răspuns:
| RKR a răspuns:

La placa aia video ar trebui sa mearga orice joc. vezi poate nu e instalata placa video(instaleaza cd-ul pe care ti l-au dat cand ai cumparat pc-ul)