| VivaPitikk a întrebat:

Sarutul mozol ii tot una cu cel cu limba?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ce informate sunt fetele din ziua de azihee hee
Din vagile mele informatii legate de acest capitol exista doua tipuri de sarut:simplu, pe buze si french cu limba.De mozol am auzit de la vara-mea de 13 ani.Prima data am crezut ca vorbeste de voma. Apoi mi-a explicat cum e.Nu stiu de ce dar nu ma tenteaza deloc.Si nici pe conul Fox nu-l incanta ideea. E mai la locul lui asa de fellaughing

7 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Da, e tot aia

| ionica56 a răspuns:

Daphappy

Adica te mozolesti cu limbalaughing

| AnaisC a răspuns:

Hello:
Pai sarutul cu limba este mozl...
Si nu Tina28, nu este scarbos dar nu ma astept de la o copquila de 10 ani sa stie cum se face sex sau ceva de genu...

| tina28 a răspuns:

E mult mai scarbos beahhhhhhh...

| Annye_2425 a răspuns:

rolling on the floor DA
tare asta"sarutul mozol" straight face pai o/il mozolesti cu limbathinking

| justME_5139 a răspuns:

Dalaughing
e acelasi lucrulaughing

sarutul simplu. e doar un sarut...

si mozol. inseamna cu limbalaughing

iti recomand mozolullaughing

e mai placutoh go on

nu e deloc scarbos cum spun altiihappy

| bianca_3422 a răspuns:

Aproape dar trebuie sa te''mozolesti'' cu limba si sa faceti schimb de scuipat.