| xGwenX a întrebat:

Sce sa aleg dntre mate info bilinv si filo bilingv?
ce limbi se invata la ambele bilingve?
unde este mai usor? unde este mai greu? unde mi-ai recomanda sa ma duc.
sunt buna si la mate si la romana.
mai buna la mate. dar nu imi place fizica si chimia sadsi stiu ca la mate info se face, multa fizica si chimie!
funda **

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Alege filologie!
La mate te omoara cu fizica si chimia...la romana doar te pune sa citesti * nu faci gramatica *, engleza la greu.si franceza ca a doua limba!
Si dai teze din istorie,geografie, romana, si engleza
Pentru mine e perfect ...freci tiparul toata ziua si la sfarsit te scoti cu media!