| Andreeacordos a întrebat:

Scriu o carte de fantezie.Este chiar buna si multi mi-o spun(nu va bateti joc). Oricum ce nume de zane pot baga? As avea nevoie de niste nume de zane, si de numele de sot de zana.Nu trageti concluzii pripite caci nu este chiar cum va imaginati.Doar daca o veti citi veti intelege. Oricum se numeste PARADISUL ASCUNS IN NORI.Deci ma ajutati cu nume?

1 răspuns:
| RefinedStrings a răspuns:

Depinde de contextul tau, si de numele pe care le-ai pus personajelor pana acum.