| Larisa0796 a întrebat:

Scuuuze de categorie dar va rog frumos sa am ajutati, cand incerc sa-mi deschid pc-ul spare cv pe monitor ce spune "no video input" si firele sunt bagate bine... Acm cand Pc ul e deschis am apasat pe tastatura caps lock de curiozitate, si luminita de la ea nu se aprinde... Ma gandesc ca poate s-a ars Aseara cand a Tunat si mi s-a restartatt Pcul doar ca, cand s-a aprins atunci era ecranul deschis dar negru iar Pcul tot se auzea cum functiona, ca acum. Decii? Dau funde

2 răspunsuri:
| Liiia7 a răspuns:

Si eu am patit ceva de genul dul la reparat!

| thegatekeeper a răspuns:

S-ar putea sa ti se fi ars placa video. Am patit si eu asa acum cateva luni. Cred ca singura solutie e sa-l duci la un centru care se ocupa cu asa ceva sau sa ceri ajutorul cuiva care se pricepe, daca ai o astfel de cunostinta.