| adyyy77 a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor!
Mi-am cumparat o placa video si nu stiu dice cand bag cablu de la cealalta placa in ea nu mi se mai aprinde monitoru

ps: placa este 100% functionala dar trebuie sa fie ceva smecherie sa o pot baga si apoi instala

va rog nu raspundeti daca nu va pricepeti happy funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoti din priza unitatea, scoti placa veche, bagi pe cea noua, bagi mufa in ea, bagi in priza, aprinzi calculatorul, si merge, daca nu iti instaleaza win automat un driver, cauti tu un driver up to date, si gata