| Yang a întrebat:

Scuzati categoria dar e cea mai citita.Cine joaca travian va merge s3? Cand incerc sa intru imi zice Game Database is unavailable e doar la mine sau nu merge deloc?

3 răspunsuri:
| đ a răspuns:

Fratiloooor! nu mai puneti la alta categorie! tu fata, gandeste logic. degeaba pui la categoria cea mai citita. fiecare om cand vrea sa raspunda la intrebari merge la categoria la care se pricepe. aici is oameni care se pricep in alt domeniu. primesti raspunsuri mult mai clare si mai corecte daca pui la categoria buna. atata-i de greu sa gandesti un pic?

| đ a răspuns:

Mi-ai pus stupid doar pentru ca, indirect, te faceam proasta. draguta, aveam dreptate. vezi vreun raspuns la intrebarea asta?

| Ionut_Alexandru_1994_M9if a răspuns:

Pentru cei carora nu le functioneaza pagina travian, incercati sa intrati pe http://www.anonwebs.com, acolo introduceti adresa si va va functiona, este valid si pentru locurile unde accesul la acest website este restricionat.