| Łore a întrebat:

Scuzati categoria TPU! Dar am nevoie de ajutor stiti eu cand dau pe google chrome new tab nu-mi apare paginile mele preferate sau aplicatile google imi apare FunDial! Va rog ajutati-ma! spuneti-mi unde sa dau sa nu-mi mai apara acea pagina! Primul raspuns bun Funda! Va multumesc!

1 răspuns:
| Adrian_Grasuţu_1995 a răspuns:

Te-ai uitat la Extentions daca iti apare pe acolo ceva legat de FunDial? Daca nu gresesc gasesti la plug-in or extentions acea "aplicatie" care iti pare la new tab happy