| blondutzata a întrebat:

Scuze categoria e cea mai populara, eu vreau sa va intreb cine a avut psp cu jocurl hugo care era in mlastina? as vrea un site de unde sa-l descarc pe ala sau oricare altul cu hugo dar il vreau pentru pc bineinteles de descarcat vot+funda

1 răspuns:
| Pomul a răspuns:

Mai,eu de obicei caut jocurile pe care pot sa le cumpar deoarece nu au virusi, sunt complete si multe alte avantaje si nu sunt deloc scumpe incepand cu 10-20 lei este o avere?