| tensazangetsu a întrebat:

Scuze de categorie...salut TPU... dupa parerea voastra in lupta dintre sasuke si naruto cine credeti ca va cistiga

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Eu cred ca Naruto v-a castiga, deoarece acum ca a intalnit-o pe mama lui care i-a povestit despre ea si tatal sau, v-a avea inca 2 persoane de partea lui care il vor ajuta in lupta vietii lui cu Sasuke ( sper sa nu-l salveze, adica e deja un dusman).

Succes!

| tensazangetsu explică (pentru Lumine):

Nici eu nu vreau ca sal salveze pe sasuke pentru ca vrea sa distruga konoha si la facut pe naruto sa sufere prea mult

4 răspunsuri:
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Sincer... nu stiu de ce dar cred ca naruto, am un presentiment

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Pai, se stie ca mereu personajul pozitiv o sa castige, si in plus, Naruto, se stie, are ceva specialhappy

| lidiamariiepurila a răspuns:

Categoric o sa iasa invingator Naruto