| catutza1 a întrebat:

Scz de intrebarea stupida dar vreau sa imi fac si eu cativa prieteni pe TPU. Deci spuneti`ma daca vreti varsta, numele si unde locuiti. Poate putem deveni prieteni. Va pup!

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cristinalove struck
bucuresti "salajan"
17 anilove struck

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Vreo 12 ani laughing
numele alinawinking
locuiesc prin ardeallaughing cjtongue big grin

| arysa a răspuns:

18 ani, Buzau

| daii a răspuns:

Daiana, 15 jumate, Brasovhappy

by daiiwinking

| nobody_9468 a răspuns:

Nume: anamaria sau catalina, oras:tecuci, din galati, varsta:banii si anii nu se spun niciodatabig grinbafta

| Butsilee a răspuns:

14 Maria big hug Prahova
Sigur ca putem deveni prieteniwinking T e p o o p... :*:*

| Aly07 a răspuns:

Aproape 16 si stau in Bucuresti happy.

| Corinne a răspuns:

Ma numesc V.Corina-Adriana am buletin de proape 2 anihee hee si locuiesc in localitatea Sannicolau-Mare din jud Timisbatting eyelashes
Dar tu?batting eyelashes

| dadaaaaa a răspuns:

Name: Andrada
Age: 14 (aproape)
Location: Timisoara, jud. Timis, Romania

| madutza_ubytzik a răspuns:

Madalina, 14 ani vaslui

| Majj a răspuns:

Buna! Stai linistita, nu e nimic stupid in a-ti face prieteni. 18, Paul, Bucuresti. Pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carmen, aproape 14, dolj,,,, si care ar fi conditia sa devenim prieteni?hee heehee hee sa vezi care este expert sau cu puncte mai multe...doar asa sa ai o satisfactie? daca vrei sa fi cu cineva prieten ii poti trimite un mesaj pe privat si acolo sa va cunoasteti. poate id de mess.tonguetonguetonguetongue