| ramoeu a întrebat:

Scz pentru categorie. de ce nu pot sa raspund la intrebari pe TPU? funda inainte puteam

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

În primul rând ar trebuie să verifici dacă ţi-ai confirmat adresa de email. Echipa TPU ţi-a trimis un mesaj de genul: "Trebuie să îţi confirmi adresa de email, dă click aici".
2.Probabil că sunt prea mulţi utilizatori online în momentul respectiv.
3. Poate e doar o problemă de-a saitului. Am mai păţit şi eu. Mâine totul va fi bine.
Succes!

1 răspuns:
| yo_2887 a răspuns:

Trebuie mai intai aprobate abia pe urma sunt postate...un pont.ai acolo sus statusul: in ateptare sau aprobat sper ca ti-am fost de ajutorbig grin