| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Se apropie bacu iar eu sunt din ce in ce mai stresata fapt pentru care ma trezesc la 3 4 noaptea si nu mai pot sa mai dorm. Am nevoie de somn pentru a putea invata. Ce sa fac pentru a ma putea odihni mai bine?

1 răspuns:
| shikaku a răspuns:

In primul rand daca ai invatat inainte de bac cu o zi sau doua, iesi, cu prieteni distrezate(nu ma refer sa te imbeti pentru ca o sa te duci cu o durere mare de cap la bac) nu te mai gandi nu mai la examen.Iar cand o sa vina ziua o sa vina totul de la sine.