| Annie90 a întrebat:

Se apropie Halloween-ul. Voi sărbătoriţi această sărbătoare? Am vazut pe internet un video care era filmat în America. La nişte copii de clasa a. IV-a le-a fost dat un test cu întrebarea ``Ce aţi vrea să faceţi de Halloween? ``
Iar unul dintre răspunsuri a fost : ``Aş vrea să ucid pe cineva ``
Filmuleţul este acesta: http://video.google.com/videoplay?docid=1517715361457476 820#
Ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

Ce te astepti din partea unor copii? happy De parca ei ar putea ucide pe cineva. E pur si simplu imaginatia lor, mai ales ca e si halloween-ul, sunt mai entuziasmati. Eu una nu-l sarbatoresc, dar la scoala mea, sunt copii cam tot de clasa aceea, si-l sarbatoresc happy.

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu sarbatoresc deoarece nu este o sarbatoare cu originea in poporul roman. Nu e o traditie a romanilor. E doar o fita pentru adolescentii din Romania, sa se dea si ei mari ca sarbatoresc Halloween. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il sarbatoresc si ma imbrac in vrajitoare esti sexi in poza aia si eu sunt am 16 ani ma numesc alina si sanii mei au marime de 14 cm nu sunt grasa nici slaba ochii albastri parul blond nu am inca un iubit dar tocmai m-am despartit de 5 am o vila rosie o decapotabila siastept sa ma intrebati ceva despre sani ce vreti voi