| Alexandragabrielacovalciuc a întrebat:

Se apropie la scoala petrecerea de Halloween si nu prea stiu cum m-as putea machia... idei? ..multumesc frumoshappy

1 răspuns:
| kisskiss1999 a răspuns:

Buna! happy Pai depinde in ce te costumezihappy Daca esti ceva foarte horror machiaza-te cu mult negru si rosu mai ales darele de sange de pe fata. Daca esti ceva mai putin horror poti sa te machezi cu niste culori intense si cu niste rimel si esti gata de plecarehappy Sper ca te am ajutatbig grin