| AnDr3YsiAtaT a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor si nu stiu ce sa fac cadou fetei mele. Am 13 si ea 13 ani. CE mi-ti recomanda? FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| cookieemo02 a răspuns:

Pai ai putea sa-i faci o felicitare in care sa scrii lucruri frumoase despre ea, cat de mult o iubesti, etc., la care sa atasezi un buchet de flori(preferabil trandafiri) si o cutie de cicolata MILKA in forma de inimioara!
Funda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Ucaa a răspuns:

Un ursulet, potrivit pentru varsta voastra...

| loveeeyouu a răspuns:

Un lantisor, o bratara, un inel etc sau spune-i TE IBESC! Ii poti da si un ursulet cu o inimioara in mana pe care scrie Ilove you sau un inger depinde sper ca te-am ajutat.

| AnneHere a răspuns:

1. un ursuletde plus
2. o bratara cu inimioare, sau cu numele tau pe ea
3. o felicitare
~ dar cel mai frumos ar fi sa-i spui un ''TE IUBESC!''

| facepalmlol a răspuns:

Poti sa-i faci cadou un lantisor cu initiala ta insotit de niste flori sau un ursulet micut de plus si pufos, ori o pereche de cercei si niste ciocolata milka, dar obligatoriu un "te iubesc" si o felicitare.

| mona a răspuns:

O perinita in forma de inimioara si sa scrie,, te iubesc,, si o ciocolata sau un trandafir

| iDizzySmile a răspuns:

Un ursulet ar fi perfect, crede-ma, simbolizeaza multe si il poate pastra o vesnicie.

| TheAce a răspuns:

Poti opta pentru o bratara sau un lantisor de argint sau un plus mare. Un parfum e si el mereu o alegere inspirata.