| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meulove struck
dar nu stiu ce sa-i cumpar:d
imi puteti da o idee?happy
[stiti rasplatahee hee]

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei o cana pe care sa imprimi la un centru o poza cu voi:X. o camasa, o sapca, un sapmpon, un parfum. etclove struck

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Depinde de buget, de felul lui de afi, da timpul de cand sunteti impreuna!
Un plover, o placa de skateboard, o husa de telefon, un telefon, un ceas frumos, ceva personalizat cu voi doi, un album foto, o pereche de ochelari pentru ski, o pereche de manusi cu fular.Nici nu mai stiu... dar tu cu siguranta stii ce ii lipseste din ce am enumerat, asa ca poti faca alegerea cea mai potrivita!
Succes!

| Queen20 a răspuns:

Pai afla si tu de la prieteni lui ce isi doreste el cel mai mult, sau daca vrei ceva mai romantic poti sai pregatesti o cina romantica.