| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua mea de nastere, mama mea este in strainatate si are de gand sa vina acasa de ziua mea, ma intreaba ce cadou sa-mi aduca, eu nu stiu ce sa-i raspund, mentionez ca laptop am, lantisor am, ceas si bratari am, cercei am, parfumuri am, telefon am, ce as putea sa-i cer? (raspunsuri urgenteee) dau funda si vot pentru cadoul care este pe masura mea si care imi place (am 14 ani)

1 răspuns:
| RalucaGaby90 a răspuns:

Ai putea sa ii zici mamei tale sa iti aduca niste haine mai speciale...