| Ionutz_1335 a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele...ce sa i fac cadou....va rog dati-mi un sfat
dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| X3NNoNCs a răspuns:

Nu iti pot spune eu.
Trebuie sa fi "Original". Gandeste, Gandeste!

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fetele,oricat ar vrea ele sa para serioase si mature,vor ascunde intotdeauna in suflet o mare doza de copilarie si romantism.
Ii poti oferi un animal de jucarie cu ochi mari,o pernuta in forma de inimioara,o rama cu fotografia voastra,un parfum sau un set cu parfum si spray,un lantisor,o bratara,un set lantisor-bratara-cercei,un breloc pufos,o esarfa de matase sau satin,o gentutsa de seara, daca intri intr-un magazin de cadouri o sa ti se invarta capul de cate vei gasi, tu stii si ce buget ai si ce i se potriveste mai bine prietenei tale.
Dar, indiferent ce cumperi cadou, sa il insotesti cu un trandafir sau cu mai multi!happy

| IsabelaIssa a răspuns:

E bine sa ii iei ce sti tu ca are nevoie. Daca nu sti, ii poti lua flori, pentru ca orice fata adora florile, si eventual o bratara de argint, sau un lantic. O pereche de cercei.

| neutrino a răspuns:

Sa-ti spunem noi, ce-i place prietenei tale? Ofera-i o seara la un restaurant bun.

| Jakoban a răspuns:

Stai,stai,stai stiu eu.....hmmm...gata stiu un vibratorrolling on the floor))

| Ionutz_1335 explică (pentru Jakoban):

Pe mata

| Jakoban a răspuns (pentru Ionutz_1335):

Frate eu am facut o glume... pl.m vrei sa o luma asa? o luam
daca vrei
Eu nu team jignit nu tiam facut nimic o gluma doar atat.

| Ionutz_1335 explică (pentru Jakoban):

Nu imi plac glumele de genuLhappy

| Jakoban a răspuns (pentru Ionutz_1335):

Putea sa imi zici daca team suparat sau ceva da nu asa uite imi cer scuze...
E mai bine acum?

| Ionutz_1335 explică (pentru Jakoban):

Nu trebuie sa iti ceri scuze...nu m-am suparat doar ca nu imi plac glumele de genulhappy poate pateam si eu asta nu te condamn acum k ai facut o gluma....asta e se mai intamplabig grin Bafta!big grin

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Hmm sunt multe moduri prin care iti poti surprinde prietena iti spun si tie ceea ce le-am spus si celorlalti poti sa ii faci o cina romantica sau sa ii cumperi un cadou si sa il ascuzi undeva iar ea sa ajunga la cadou indumata de niste biletele sau poti sa ii scrii pe foarte multe hartiute te iubesc si sa umbli pereti cu ele, poti sa iei confetti si sa umpli o cutie si sa pui cadoul acolo poti sa faci multe gesturi dragute si ingenioase sper ca ti-am fost de ajutor.Mult succes

| dominyksk a răspuns:

Cumparai un ursulet mare de plus big grin de preferinta roz

| Truxiie a răspuns:

Poți să îi ei un lănțisor finuț, care să o reprezinte.O să îi placă sigurpuppy dog eyes Gestul tău va conta, de asemnea dacă are vreo pasiune poți să îi ei ceva pentru a o încuraja să își destănduie acțiunea.Ex. Vrea să devină pictoriță, tu ști asta. Ai putea să îi cumperi un set de desen mai avansat:*

| pisssssiyy97 a răspuns:

Pai depinde ar trebui sa te incadrezi intr-o suma anume? si ea cati ani are ca sa iti pot sugera cateva idei trebuie sa stiu cati ani are

| frzq1 a răspuns:

O vaza, o patura alba pana la vin si o carte „grea"

| Ionutz_1335 explică (pentru frzq1):

Daca tu asta faci cadou fetelor succes in continuarehappy

| frzq1 a răspuns (pentru Ionutz_1335):

Ea mi-ar putea face tigari la bucata si carti de anticariat. trebuie sa-i dai lucrurile a ea.
http://www.rubylane.com/item/227918-3602/Large-KPM-Halle-White-Art
Konigliche:D

| madalinax6 a răspuns:

Pai de obicei fetelor le place ciocolata si ursuletii de plus.Adica e ceva dragut si romanti si poate pe langa si un buchet de trandafiri. Bafta

| Adha a răspuns:

Pai simplu! un parfum, o bluzica, un ursulet de plus, un set de la nivea, un ruj, niste clamite,... si nu uita in sfarsit o tableta de ciocolata si niste flori, adica, fetele adora florile!
funda?