| anonim_4396 a întrebat:

Se cunoaşte că nu mai sunt virgină?

4 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Da! iti cresc coarne par pe piept, de asemenea si senilitatea isi face aparitia drept dand primul obiect erect te-a penetrat in rectlaughing

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! adica sa nu te cunoasca parintii? prietenele? la asta te referi? normal ca da, pentru ca odata ce te-ai inceput viata sexuala, si organismul tau se modifica. daca esti trecuta de 18 nu ar fi o problema. problema ar fi daca esti mult mai mica.straight face

| Candace a răspuns:

Nu. sau cel putin nu asa rau.adica nu o sa mergi crcanata cum spun unii sau o sa-ti pice ceva. stai calma si ai grija.

| corolav a răspuns:

Da, a fost o emisiune specială la "Radio Erevan", în care se discuta despre faptul că unde a mîncat lupul o oaie mai vine şi a doua oară.
Şi "o aia " a început să behăie de bucurie, că va mai fi mîncată o dată. De unde şi vorba: " proastă ca o oaie".