| Dediu_Giovany_1995 a întrebat:

se facea ca eram in masina veneam de la munca, si erau 3 fete in fata mea care abia se urcasera si plangeau dar se facea ca eram in tramvai pe urma, si se facea ca imi placea de una dintre ele si ea tot se uita la mine si se pune pe scaun in spatele meu si dupa aia apare mama cu tata in spatele meu cand m-am uitat dupa ea si m-am bagat cu ea in seama si i-am zis mamei ca sa se dea la oparte ca statea chiar langa ea si am vb cu ea dke plange nu stiu ce si etc si imi povestea de scoala ca are o diriginta rea si nu stiu ce si nu stiu cum i-am zis eu si cobor cu ea si ea ma ia de mana ( dar pe fata din vis nu am vazut-o nici o data in viata mea si era frumoasa ) in fine coboram sa o duc acasa se facea ca eram printre niste blocuri din astea pe strazi si vreo 3-4 caini sa ne muste si se facea ca i-am gonit si etc si eu eramm cu ea deja, dar eram constient ca sunt si cu Cristina impreuna, dupa aia se face ca ma bat cu vre`o 3-4 insi nu stiu dk si dupa aflasem ca la ea in casa o violase unu a2a zi si a omorat`o si se facea pe urma ca eram in casa la mine cu Cristina si stateam in pat cu ea... si eram suparat si etc dar nu i-am spus

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umm. Ok, si?!

| KillMePlease a răspuns:

Băăă, ce faainnn!
Da'vezi CA COsta 10 lei ca ti-am citit scrisoarea de dragostehee hee)) laughing))))))