| Buburuzza a întrebat:

Se mai poarta fustele cu talie inalta?

Răspuns Câştigător
| princess_1786 a răspuns:

S`au purtat fff mult in vara acum nu stiu daca se mai poarta dar daca tie iti place si iti sta si bine se poarta ce vrei tu pupici

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da se poarta am citit zilele trecute o revista online numai ca am sters e-mailul altfel iti aratam si tie.

| Mihaela_1499 a răspuns:

Nu sunt prea sigura sa spun da, revistele de moda nu au pomenit nimic de fusta cu talie inalta.
Dar rochile lungi de vara cu un bolero din blana, bluzitele din in inca se mai pastreaza in aceasta toamna cu scopul prelungirii verii, convenabil nu?
In materie de fuste pot sa iti spun cu mana pe inima ca se poarta fustele mini cu volum. Cu motive florale, desigur.
Se poarta gentile imbracate in dantela, pantalonii conici lungi in nuante tari, sacoul military [revine ], sarafanu din piele, sandale tip bandaj.

Cu drag, Diana.

| Butterfly_6865 a răspuns:

Nu se mai poarta...

daca vrei asa ceva sunt inca la moda

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Si ti le recomand

Sper ca te.am ajutat.

Ps: daca ai o fusta cu talie inalta si nu vrei sa se stie poti sa iei un tricou peste si niemni nu va observa.

Ioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAAAAA! in special cele lalea sau creion, cele cu betelie lata, fustele in clos, dar si office