| Chrisssu a întrebat:

Se merita sa fii reprezentant Avon?

5 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Daca aisuficient timp sa prezinti catalogul mai multor persoane, da se merita. Daca nu, nu deoaree castigul tau va fi mult prea mic!

| BebelushaRoz a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca nu se merita deoarece presupune prea mult timp, este o pierdere de vreme si nu prea castigi nu stiu cati bani. Eu nu am fost reprezentant la nici o revista niciodata si nici nu am de gand. Mai multe prietene au fost, si dupa primele 2 luni s-au lasat.

| oanaX a răspuns:

Inainte la comenzi de in jur de 100 de lei primeai tot felul de cadouri in fiecare comanda se reduceri mari pentru reprezentanti + discount dar acum...ca sa primesti un amarat de cadou gen rimel sau crema gratis trebuie sa plaeszi o comanda de minum 200-300 de lei sau primesti o geanta la reducere (in loc de 80 de lei platesti 50 de lei) si discountul e acelasi

acum chiar nu se mai merita sa te chinui sa plasezi comenzi. inainte plasam comenzi lunar(in jur de 3 ani)
dar de prin septembrie nu am mai comandat nimic pentru ca e mai mult o bataie de cap si nu te mai motiveaza cu nimic

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Acum nu, acum 4-5 ani da

| Daniela_Danieladaniela_1993 a răspuns:

Nu nu se merita ca nu-ti da lumea bani si trebuie sa platesti din buzunarul tau iti spun din propria experienta