| laura3 a întrebat:

Se poate amortii pielea cu ceva? :-s Funditaaa :X!

6 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Da cu anestezic
sau cu gheata
depinde pentru ce vrei sati amortesti pielea

| zapezica a răspuns:

Sincer nu te sfatuiesc s-o faci. da, exista si in comert LIDOCAINA sau alte anestezice la farmacii.

| Ana a răspuns:

Nu cred

| Bubbles a răspuns:

Pai sa iti ti mana in frig pana nu o mai simti

| Andra_4836 a răspuns:

Buna! Pielea o poti amorti cu gheata. Exista pungi cu gel, pe care le bagi in frigider, si apoi le aplici pe piele. Ceva si mai simplu: cuburi de gheata puse intr-o punga. Mai sunt si spray-uri, dar nu stiu de unde ai putea face rost de ele (cele de auto-aparare, sau din cele folosite la dentistthinking), am incercat sa gasesc ceva simplu.happy Sper ca iti este de folos.

| YoYo a răspuns:

Vrei sa faci persing nu?! eee las ca stiu eu