| anonim_4396 a întrebat:

Se poate parerea baietilor? Ma intilnesc cu un baiat de 8 luni, il iubesc, ma iubeste, dar mi-e frica sa nu-l dezamagesc cu ceea ce nu am, sinii! Am 15 ani, (1.70), 60 kg, dar siini aproape nimic nu am, si el m-a intrebat odata e ce doar la sini nu-i dau voie sa ma atinga si eu ii spuneam ca cred ca deja e prea mult dar eu de fapt nu vreau sa-l dezamagesc, ce ar trebui sa fac? Credeti ca nu ma va mai place?straight face

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ar fi cazul sa te calmezi.
Baiatul te vede exact cum esti si, daca de 8 luni de zile e mereu dupa tine,nu-l intereseaza marimea sanilor tai,e indragostit de tine exact in starea in care esti!
I-ai placut la inceput ca infatisare,pentru ca ochii aleg primii,dar apoi,a inceput sa te desopere pe TINE,ca persoana,caracterul tau,felul tau de a fi si aspectul fizic acum a devenit ceva normal,asa esti tu si el te accepta,fericit sa fie in preajma ta.
Nu lasa un complex de-al tau sa darame tot ce ati reusit sa claditi amandoi,in atat timp!
In plus,sanii tai vor creste incet,incet,nu te mai necaji pentru nimicuri,e efectiv un amanunt si vei intelege lucrul asta peste cativa ani,cand vei vedea colege de-ale tale cu sanii atarnand,disperate la piscina si ascunzandu-si podoaba asta, pe cand tu, dreapta si mandra, subtire ca un pai si cu ochii lucind, te vei bucura de dragostea si grija unui baiat care stie sa te pretuiasca pe tine si nu numarul tau de la sutien!

| Zenithf a răspuns:

El vrea sa puna doar mana, nu sa-i cantareasca. Si senzatia pe care o simte ca a ajuns in "baza a doua" nu se poate compara cu nimic, inca.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Omfg? 8 luni de relatie fara sex? cum naiba a rezistat? e virgin si el?

| Cherry94 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Are 15 ani, dude, ce naiba.

| KattyKatt230399 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da.e virgin si el, are 16 ani

| Picasso a răspuns:

Mammi, sanii cresc, si la atingere tongue, si cu timpul, dar voi, trebuie doar sa profitati de fiecare clipa impreun, nu sa te gandesti ca va fi deasupra ta, si etc, si daca te place, te place asa cum esti! Si nu uita o fata nu trebuie sa cerseasca iubire, ci trebuie sa o primesti fara sa te gandesti ca ai sanii mari, ca abia astepti sa treaca timpul sa cresti sa ai curul bombat, sau poate ca il ai, si sa iti creasca si sanii. in fine!

| mihai69 a răspuns:

Tu crezi că omu' ăla e orb? Nu vede cu ochiu' liber că nu ești Pamela Anderson (sau ce pițipoancă o mai fi acum cu țâțele la modă)?
El te place așa cum ești, sunt destui băieți cărora le plac mai mult sânii mici față de cei „umflați cu pompa" (și eu mă număr printre ei). Învață să ai încredere în tine și să te iubești așa cum ești! Numai așa vei putea avea o viață ușoară și liniștită.
Problema e (cred eu) alta - poate ție ți-e cumva teamă că de la mângâierile pe sâni va dori apoi să coboare ceva mai jos și (poate) încă nu ești pregătită să accepți asta. Dacă e așa, spune-i! ar trebui să priceapă. Dacă nu, lasă-l fată să te mângâie, că sigur va fi bucuros!

| neutrino a răspuns:

Lasa-l pe el sa-si spuna parerea, atunci cand ii va pipai si vedea.

| sofisis a răspuns:

Da tu ai impresia ca el e chior sau tampit?
Crezi ca nu stie cam cum ai tu sanii?
Crezi ca isi imagineaza ca daca iti dai bluza jos se tripleaza ca dimensiune?
Pe bune acum.

| NameHarris a răspuns:

Daca te iubeste asta nu va fi o problemahappy si iti vor creste sani dupa ce vezi incepe viata sexualahappy

| Cherry94 a răspuns (pentru NameHarris):

Sanii nu cresc odata cu inceputul vietii sexuale, din contra viata sexuala inceputa precoce determina dezechilibre hormonale, mai pe romaneste nu te dezvolti normal.

| Vektor a răspuns:

Small boobies are sexy! smug

Draga, nu trebuie sa-ti fie rusine de sanii tai, chiar daca sunt mici.

Pe langa faptul ca ai 15 anisori si abia ce ai inceput pubertatea, ei or sa mai creasca.

Si din nou iti spun ca sanii mici sunt foarte misto si nici unei fete nu ar trebui sa-i fie rusine cu ei.
Mai bine o pereche de sani mici si frumosi, decat mari si siliconati big grin

| petrescuionut a răspuns:

Sigur si eu iubesc o fata care are 14 ani si nu prea are cine stie ce sani dar are acolo ceva si nu ma lasa sa pun cred ca si ea simte la fel ca tine dar i-am zis ca vreau decat sa o ating nu sa vad daca are si acum ma lasa

| UnBaiat439 a răspuns:

Conteaza ce ai in inimaa, nu in sani. Parerea mea de baiat. Eu sunt cu o fata care nu prea le are dar o plac pentru ceea ce este nu pentru cum arata. straight face

| DaViDs240302 a răspuns:

Pai de exemplu pentru mine nu conteaza sanii sau altele conteaza cel mai mult sa fie intelegatoare buna la suflet etc. Sper c te-am ajutat

| DaViDs240302 a răspuns:

Pai de exemplu pentru mine nu conteaza sanii sau altele conteaza cel mai mult sa fie intelegatoare buna la suflet etc. Sper c te-am ajutat cine se uita mai mult la aspectul exterior inseamna ca e fraier