| bijjancaa a întrebat:

Se poate sa ma conectez la internet de pe telefon prin cablul de date, chiar daca nu am wi-fi? laughing)dau funda :*

Răspuns Câştigător
| KinderRM a răspuns:

'neaţa.

Nu, nu ai cum. Cablul de date este ca să poţi băga/scoate: muzică, poze etc de pe telefon în PC sau de pe PC în telefon. Nu există nicio cale să ai net cu cablul de date. WI-FI-ul face totul, de fapt acel router pe care îl primeşti şi care stă degeaba pe masă. Cu nişte lumini verzi ca să te asigure că merge netul prin WI-FI.