| catthshshshs a întrebat:

Se poate vizualiza o discutie avuta pe mirc cu cineva de acum doua saptamani? Exista vreo arhiva pe undeva care permite asta? multumesc...

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sincer, nu stiu, dar vreau sa iti sugerez ca pe viitor, sa incerci sa inregistrezi, ori cu telefonul, ori iti iei un reportofon!

| Malo a răspuns:

Da, se poate in cazul in care folosesti un script si nu un mirc normal happy Ai sa gasesti in mirc un dosar numit logs iar acolo sunt toate logurile tale ( adica canalele pe care ai intrat, persoanele cu care ai vorbit si toate discutiile ce le_ai avut ). Vad ca a trecut aproape un an pana ti-ai primit raspunsul dar. mai bine mai tarziu decat niciodata laughing Mult noroc si multa bafta wave